Трансфер домену

Трансфер домену

Трансфер домену – це перенесення домену на обслуговування до іншого реєстратора. Завдяки перенесенню домену до Smarthost Ви отримуєте дуже вигідні ціни на продовження строку дії домену на наступний рік, а також – у випадку розміщення сайтів на нашому сервері – можливість управляти всіма вашими послугами з одного місця.

Трансфер польських доменів є безкоштовним. Для здійснення трансферу зверніться до свого поточного реєстратора домену з проханням про надання коду Auth-info для вашого домену. Всі реєстратори зобов'язані надати код Auth-info безкоштовно не пізніше, ніж протягом 7 днів з моменту подачі відповідної заявки.

У разі виникнення проблем з отриманням коду, перевіркою місця реєстрації домену, зверніться до нас за посередництвом служби технічної підтримки, і ми постараємося допомогти вам.

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.