Підтримка спільноти OpenSource

Наші партнери – ми можемо їх порекомендувати

Компанія Smarthost вважає, що успішна співпраця базується на дружніх стосунках з діловими партнерами. Нас об’єднує бажання опрацьовувати та пропонувати найкращі рішення нашим клієнтам. Компанія Smarthost співпрацює тільки з найкращими ІТ-фахівцями, які мають багатий досвід роботи з популярними CMS, такими як Joomla!, WordPress та іншими.

Ми підтримуємо польську спільноту OpenSource

Ми підтримуємо молодих і талановитих людей, які замість того, щоб сидіти вдома, діляться своїми знаннями з іншими. У Європі проводиться багато зустрічей, під час яких люди обмінюються знаннями. Ми беремо в них участь, в тому числі у якості спонсорів (починаючи з роздавання гаджетів компанії і закінчуючи фінансовою підтримкою, завдяки якій організатори можуть, наприклад, закупити напої для учасників зустрічей).

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.