Захист від експлойтів на хостингу Smarthost

Захист від експлойтів на хостингу Smarthost

На сьогоднішній день кожен четвертий сайт, розміщений в Інтернеті, створено на базі WordPress. Другою за популярністю системою управління контентом залишається Joomla. На останньому місці за рівнем популярності знаходиться Drupal. Іншими широко використовуваними безкоштовними веб-додатками є: веб-форум phpBB та поштовий веб-клієнт Webpanel RoundCube. Своєю популярністю вони завдячують величезній базі надбудов і графіки, якими діляться члени віртуальної спільноти. На жаль, існує інша, непомітна на перший погляд, сторона медалі, пов'язана з безпекою наших інтернет-сайтів.

Захист серверів Smarthost.net.ua від злому

На серверах Smarthost.net.ua реалізована система пошуку підозрілих фрагментів у коді плагінів та надбудов. Вона працює з використанням бази даних експлойтів для Joomla, WordPress, Drupal та інших веб-додатків, написаних на PHP, яка налічує понад 4000 записів. При скануванні вона виявляє спроби внесення несанкціонованих змін на сайті (у файли користувача).

Моніторинг забезпечує захист від спроб злому, зокрема, через «діряві» бібліотеки, які роблять можливим додавання шкідливого коду, а також через незахищені форми на сайтах. Скрипт також виявляє спроби завантаження зараженого вірусом файлу на сервер через FTP, запобігаючи атаці у випадку викрадення паролю для доступу до файлового менеджера.

Ми постійно вдосконалюємо сервери Smarthost.net.ua, застосовуючи комерційні рішення, спрямовані на забезпечення захисту даних клієнтів.

Ми робимо все для того щоб знешкодити хакерів, перш ніж вони почнуть зламувати ваш сайт.

Чи знаєте ви, що у 2016 році наша система захисту від експойтів виявила:
кількість просканованих файлів на хостинг-серверах:

39 810 757

кількість файлів, позначених як

відомий експлойт: 11 674

кількість файлів, позначених як

застаріла версія скрипту: 3 903Ми дбаємо про клієнтів – автоматизація процесів інформаційної безпеки

При виявленні інфікованого фрагмента коду відбувається блокування завантаження файлу та його автоматичне переміщення в окрему папку в карантин, недоступну користувачеві. Інформація про подію надходить адміністраторам Smarthost.net.ua і власникові сайту. Це дозволяє зупинити подальші дії експлойтів, які можуть призвести до серйозних проблем.

Клієнт негайно отримує на електронну пошту повідомлення про спробу злому сервера, а також детальну інформацію про файл, який зазнав атаки. Сам файл, вміст якого було змінено, або новий файл з підозрілим вмістом блокується. Клієнт отримує на електронну пошту повідомлення:

Ми піклуємося про клієнтів – пропонуємо ефективні рішення

Система також виявляє застарілі версії популярних систем CMS. Інформація автоматично надсилається власникові хостинг-акаунта у вигляді повідомлення.

Система працює автоматично у фоновому режимі, забезпечуючи захист хостинг-акаунта кожного клієнта, розміщеного на будь-якому сервері Smarthost.net.ua

Поділитися у Facebook

Створити тестовий хостинг-акаунт на 14 днів

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.