Хостинг Presta

Хостинг Smarthost — ідеальне місце для магазинів, побудованих на PrestaShop.

Наша пропозиція - це перш за все швидкий і ефективний хостинг на SSD накопичувачах з дієвою технічною підтримкою, яка працює щодня з 8:00 до 24:00.

Для більш вибагливих у нас є пакети повністю на SSD-накопичувачах, з можливістю використання кешу Redis, на серверах на основі LiteSpeed ​​з LScache.


Наші клієнти використовують багато магазинів PrestaShop на нашому хостингу. Ми отримуємо багато позитивних рекомендацій і виразів задоволення продуктивністю, якої наші клієнти досягли на наших серверах.

Ми знаємо, що кожен клієнт хоче, щоб його магазин працював швидко і без збоїв, тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб підтримувати доступність наших серверів на рівні 99,9%.

Smarthost має високу продуктивність і підходить для PrestaShop

Перегляньте рекомендовані хостингові пакети для PrestaShop

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.