Безкоштовне перенесення сайту та пошти

Безкоштовне перенесення сайту та пошти

Якщо ви створили у нас хостинг-аккаунт і вам потрібно перенести дані з іншого сервера на наш (тому що у нас є скрипти, які захищають ваш сайт, створений на Wordpress/Joomla, від експлойтів, тому що ми пропонуємо безкоштовні SSL-сертифікати, тому що ми пропонуємо якісну технічну підтримку, тому що ми вам подобаємося, тому що ... причина може бути будь-якою) ми повністю візьмемо на себе роботу з перенесення ваших даних..

Ми абсолютно безкоштовно перенесемоy ваш сайт або сайти.. Ми також безкоштовно перенесемо вашу електронну пошту, всі поштові скриньки, раз з листами (і навіть папки IMAP, якщо користувачі використовують їх).

При перенесенні хостинг-аккаунтів з деяких серверів ми можемо перенести електронні листи з паролями до поштових скриньок.

Для цього нам знадобиться:

  • інформація про створений у нас аккаунт,
  • замовлення послуги перенесення, з вказанням дати, на яку повинне бути здійснене перенесення. Звичайно, нам також знадобиться доступ до вашого поточного аккаунту.


Ми здійснюємо перенесення сайтів та пошти наших клієнтів безкоштовно і швидко.


Якщо ви бажаєте скористатися послугою перенесення сайту та /або електронної пошти, напишіть нам, будь ласка, про це на адресу електронної пошти: hosting@smarthost.eu

Також обов'язково ознайомтесь з:
Основними інструкціями щодо безкоштовного перенесення даних


Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.