Безкоштовне перенесення сайту та пошти

Безкоштовне перенесення сайту та пошти


Зміна хостингу для Вашого сайту, інтернет-магазину та(або) пошти повинна бути простою. Проте, ми розуміємо, що налаштування хостингу може здаватися незрозумілим. Саме тому ми допомагаємо з трансфером, а саме: виконуємо перенесення хостингу повністю для клієнтів.


Якщо Ви зробили наш хостинговий акаунт та вам необхідно перенести дані з іншого сервера, цю процедуру ми візьмемо на себе:

  • Ми перенесемо ваш сайт чи інтернет-магазин безкоштовно
  • Ми перенесемо всі Ваші акаунти електронної пошти разом зі всіма листами, що є в Ваших скриньках(та навіть IMAP-папки, якщо користувачі використовують їх) безкоштовно


Для перенесення даних до хостингу Smarthost нам треба:

  • інформація про створений у нас акаунт,
  • замовлення послуги перенесення, з вказанням дати, на яку повинне бути здійснене перенесення. Звичайно, нам також знадобиться доступ до вашого поточного акаунту та ще кілька речей: див. посилання нижче.


Ми здійснюємо перенесення сайтів та пошти наших клієнтів безкоштовно і швидко.


Якщо ви бажаєте скористатися послугою перенесення сайту та /або електронної пошти, напишіть нам, будь ласка, про це на адресу електронної пошти: hosting@smarthost.eu

Також обов'язково ознайомтесь з:
Основними інструкціями щодо безкоштовного перенесення даних


Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.