Можливості реселерських пакетів

Створення реселерського акаунта

У цьому посібнику описано, що потрібно зробити для того, щоб стати реселером. Реселерський акаунт дозволяє легко та комфортно створювати хостинг-акаунти. Це ідеальне рішення для спеціалістів із розробки сайтів та веб-додатків, які хотіли б надати доступ до хостингу своїм клієнтам.

Можливості реселерського акаунта

Можливості реселерського хостинг акаунта Smarthost.pl, наприклад, визначення власних пакетів послуг (разом зі списком функцій) для ваших клієнтів, а також створювання акаунтів і керування ними.

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.