Виділені сервери для інтернет-магазинів Prestashop і WooCommerce

Виділені сервери для інтернет-магазинів|спеціальна пропозиція виділених серверів для систем Prestashop та WooCommerce

Дуже часто швидкість сервера, який використовується для обслуговування інтернет-магазину, має значення - більша відвідуваність магазину вимагає стабільного та швидкого сервера.

Рішення - це сучасний і швидкий виділений сервер, розташований в ЄС. Виділені сервери, які пропонує Smarthost, мають повну конфігурацію та відмінну підтримку - це так, ніби клієнт користується класичним хостингом, але що стосується продуктивності - він має в своєму розпорядженні власну незалежну серверну машину.

Ми підготували зручний конструктор, в якому ви можете вибрати потрібні вам параметри. Вибір стосується компонентів сервера, програмного забезпечення, рівня адміністрування та доступу до резервного масиву.

Відвідайте нашу спеціальну сторінку про сервери для Prestashop: https://prestahosting.pro.

Увага: триває переклад конструктора - на разі є тільки англійською мовою

Виділені сервери для магазинів Prestashop

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.