Безкоштовна IPv6-адреса для акаунта

Безкоштовна IPv6-адреса для акаунта

Як підключити безкоштовну IPv6-адресу до свого акаунта?

До кожного хостинг-акаунта Smarthost можна також підключити IP версії 6. IPv6 виділяється для кожного акаунта. IPv6 не підключається автоматично, але це легко можна зробити – для цього достатньо одного кліка в панелі управління. Для того щоб підключити IPv6 до свого акаунта, увійдіть до панелі клієнта, натисніть на кнопку із зображенням лупи поруч із вашою послугою хостингу, а потім натисніть кнопку «Підключити IPv6».

Після підключення IPv6 кожен акаунт отримає дві IP-адреси: IPv4 та IPv6.
Все відбувається автоматично.

Наприклад, для адреси IPv4: 91.211.222.22 додатковою адресою IPv6 буде: 2001:678:63c:0:9:5bd3:de16:2.

Існує кілька правил, яких слід дотримуватися після підключення IPv6. З ними можна ознайомитись у нашому блозі.: https://www.smarthost.eu/blog/enabling-ipv6-on-the-hosting

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.