Про Smarthost
Ми спеціалізуємося на наданні послуг хостингу у власній серверній кімнаті, розташованій у Європейському Союзі. Наші послуги відрізняються дуже високою технічною якістю та відмінною підтримкою.
team

Smarthost це


Smarthost надає послуги професійного хостингу з 2016 року. Наша головна мета — надавати послуги хостингу найвищої якості та відмінну підтримку клієнтів. Команда адміністраторів забезпечує комплексну та швидку технічну підтримку. Наша головна мета – доступність, швидка та точна допомога клієнтам. Для кожного придбаного у нас пакета ми надаємо цілодобову підтримку в чаті, електронною поштою та телефоном. Завдяки мотивованому персоналу Smarthost є ідеальним місцем як для людей, які тільки починають свою пригоду з веб-сайтами, так і для дуже вимогливих клієнтів. Ми постійно дбаємо про розвиток інфраструктури та впровадження нових рішень для наших клієнтів. Завдяки власній серверній кімнаті в Європейському Союзі ми можемо забезпечити безперебійну роботу наших сервісів.


Інфраструктура Smarthost
У нас є власна серверна — ми не використовуємо послуги колокації в зовнішніх дата-центрах. Наша серверна кімната знаходиться в Європейському Союзі. Як постачальник послуг Інтернету ми маємо підключення до мережі від кількох польських незалежних магістральних операторів. Ці підключення проведені кількома незалежними географічними маршрутами. Серверна кімната Smarthost.pl живиться від автономних електропідстанцій. Такі фактори як: надмірність каналів на основі протоколу BGP, власні класи IP-адрес, підключення до двох окремих підстанцій, безпека: ДБЖ (джерело безперебійного живлення), пожежогасіння, система відеоспостереження, використання фірмового, сучасного обладнання, цілодобовий моніторинг наша мережа та сервери - є елементами підтримки найвищої якості та надійності послуг.
Команда Smarthost
Smarthost — це не лише швидкі сервери та перевірені рішення, а перш за все люди, які люблять те, що вони роблять. Наші адміністратори в основному люди з великим досвідом роботи в хостинг-індустрії. Ми постійно дбаємо про розвиток та навчання наших співробітників. Інтернет – це наша пристрасть, і поєднання роботи та пристрасті дає безумовно найкращі результати. Ми можемо похвалитися тим, що ми є сертифікованими адміністраторами cPanel University на найвищому рівні сертифікації (CWSA - CPANEL & WHM SYSTEMS ADMINISTRATOR). Як злагоджена команда, ми прагнемо надавати нашим клієнтам найвищу якість послуг і впроваджувати нові ефективні рішення.
Наша методологія та цілі
У Smartost ми не даємо хибних обіцянок. Ми пишаємося всім, що робимо, і гарантуємо, що послуги, які ми надаємо, будуть більш ніж задовільними. Ми підтримуємо підприємства в досягненні бізнес-цілей шляхом творчого та свідомого використання сучасних Інтернет-технологій. Наша мета — не лише постачати послуги хостингу, а й надавати нашим клієнтам їх безперебійно. Гарантією досягнення головної мети є зосередженість на безперервному та всебічному розвитку пропозиції, найвищий рівень послуг, що надаються, та адаптація до очікувань клієнтів.

Серед наших клієнтів є:


Чому саме Smarthost?

У світі існують тисячі хостинг-провайдерів, кожен з яких робить все можливе, щоб зробити своїх клієнтів щасливими. У компанії Smarthost ми прагнемо надавати наші послуги найкращим чином, з максимальною пристрастю до того, що ми робимо, яку тільки можна собі уявити. Як приватна, компанія, не керована прибутком і багатьма інвесторами, ми можемо чесно сказати, що ми розуміємо ваш бізнес краще, ніж більшість інших постачальників послуг. Ми пройшли ті ж етапи розвитку бізнесу, що й Ви, тому знаємо виклики, з якими Ви стикаєтесь щодня. Нашою метою є виключно задоволення потреб Клієнтів. Наша пристрасть і задоволення походить від надання нашим клієнтам виключного сервісу, який дає їм більше, ніж вони коли-небудь очікували від нас. В результаті, ми не припиняємо рости як компанія з 2016 року. Ми з гордістю можемо сказати, що Smartost вже обслужив понад 10 000 задоволених клієнтів у цілому світі.


0
серверів
0
задоволених клієнтів
0
доменів
0
чатів


Наша КОМАНДА

Адміністратор і консультант протягом дня, завзятий геймер і любитель гаджетів та нових технологій після роботи.
Tomek
Поза роботою займається спортом і музикою. Також не відмовиться від спонтанних мандрівок у невідомі місця.
Albert
Любить проводити вільні вечори з друзями за переглядом хорошого серіалу. А ще йому подобаються спонтанні подорожі до цікавих місць.
Damian