Про компанію

Про компанію

Хостинг Smarthost – це професійні міжнародні послуги, які базуються на серверній інфраструктурі, розташованій на території Європейського союзу. Завдяки наявності власного дата-центру, ми можемо запропонувати високоякісні послуги та забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів.

Наші переваги:
  • Власна серверна (ми не користуємось послугами колокації у орендованих дата-центрах)
  • Сервери на території Європейського союзу
  • Швидкісні канали зв'язку (на даний момент – лінії зв’язку з пропускною здатністю, що сягає багатьох гігабіт, які з’єднують нас з кількома операторами та міжоператорськими вузлами)
  • Наші адміністратори щодня готові відповісти на ваші запитання у чаті (в тому числі у вихідні та святкові дні)
  • Ми працюємо на ринку кілька років – маємо відповідний досвід, який дозволяє нам надавати якісні послуги нашим клієнтам.

Smarthost.eu – це автоматизована хостингова система, заснована на передових світових рішеннях у сфері управління послугами. Ми пропонуємо нашим клієнтам багатомовну версію програмного забезпечення cPanel – світового лідера у сфері управління хостингом.

Наші адміністратори здійснюють постійний моніторинг усіх серверів. Диски в масивах RAID у поєднанні з регулярним резервним копіюванням забезпечують безперебійну роботу. Більше інформації ви знайдете в розділі «Технічна база».

Інформація про компанію:

Офіс:

Smarthost Sp. z o.o.
вул. Партизантів 1
42-217 Ченстохова

tel. 34 307 01 07

NIP: PL 573-287-48-47
REGON: 366194822
KRS: 0000656356

Районний суд у м. Ченстохова, XVII Господарський відділ Національного, Статутний капітал: 5000,00 PLN Номер у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій:
11899
D-U-N-S: 539534843

Контактна форма

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.