Хостинг Joomla

Хостинг Smarthost – це ідеальне місце для сайтів, створених у Joomla!

Наша пропозиція – це насамперед швидкий і ефективний хостинг на ssd дисках разом із технічною підтримкою, яка доступна щодня 8:00-24:00. Будучи членами спільноти Joomla! відвідуємо різноманітні заходи, такі як:

 • Joomla! Day
 • Joomla! User Group
 • J&Beyond
 • Ми визнані спільнотою Joomla! про що свідчить той факт, що сайт польського центру Joomla! розташований на наших серверах.

  Ось що говорить про нас Славомір Пещек, перший сертифікований адміністратор Joolma!: «Чому Smarthost опинився на першому місці в моєму суб'єктивному рейтингу? Перш за все тому, що я знаю, довіряю та перевіряю. А підтримка виявилася успішною навіть у складних для мене ситуаціях. Багато моїх друзів і знайомих в Joomla! також дуже задоволені послугами цієї компанії».

  Ви можете прочитати детальніше про joomla на його блозі: http://www.slawop.net або на нашому блозі: https://www.smarthost.eu/blog/tag/joomla

  Перегляньте пакети хостингу, рекомендовані для Joomla!

  Хостинг WordPress

  Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

  Хостинг Joomla

  Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

  Хостинг Presta

  Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

  Виділені сервери

  Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

  VPS-сервери

  Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

  Реєстрація доменів

  На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.