Щоденне 7-денне резервне копіювання з самовідновленням

Щоденне 7-денне резервне копіювання з самовідновленням

У будь-якому випадку, варто бути готовим і мати під рукою резервну копію своїх сервісів, щоб у разі потреби відновити їх до стану обраного дня. Ми в Smarthost вважаємо, що копія повинна бути зроблена на стороні хостингу, і клієнт повинен мати доступ до неї в будь-який час.Нещасні випадки ходять по ... сторінками. Іноді через зміни, внесені на сторінку, вона перестає працювати належним чином, або оновлення компонентів веб-додатку йде не так, і сайт видає цілий список помилок. Іноді випадково видаляються важливі файли з сервера або листи з поштової скриньки.


У будь-якому випадку, варто бути готовим і мати під рукою резервну копію своїх сервісів, щоб у разі потреби відновити їх до стану обраного дня. Ми в Smarthost вважаємо, що копія повинна бути зроблена на стороні хостингу, і клієнт повинен мати доступ до неї в будь-який час.


Ми надаємо клієнтам спеціальне програмне забезпечення JetBackup, яке відповідає за створення та відновлення резервних копій. Резервне копіювання виконується щодня. Це автоматичний процес, який не потребує жодних дій з боку клієнта. Кожна з резервних копій доступна клієнту протягом 7 днів - таким чином, кожен клієнт має 7 різних резервних копій, які можна відновити.

Клієнт може вибрати, які дані він або вона хоче відновити з резервної копії обраного дня. Можна відновити як окремі файли, так і цілі папки, поштові скриньки або бази даних.

З міркувань ефективності системи резервного копіювання деякі файли пропускаються - архівні файли, наприклад, .gz, *.jpa, *.log, *.bkup, *.tar, виключаються з резервних копій. Файли та каталоги, які створюються динамічно, наприклад, файли кешу, такі як logs/*, tmp/*, public_html/cache/*, /var/cache/, /var/sessions тощо, також не беруться до уваги.

Найголовніше, що Клієнт може самостійно виконати відновлення даних у будь-який час, коли йому це буде потрібно.


Процес відновлення даних покроково описаний у нашому посібнику: Як відновити резервну копію даних

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.