Партнерська програма

Партнерська програма

Якщо у вас є сайт, ви можете заробляти, рекомендуючи наші послуги хостингу, наприклад, шляхом розміщення на сайті рекламного банера.

Хто може брати участь у партнерській програмі?

  • компанії (ми здійснюємо оплату на підставі рахунку-фактури)

Скільки можна заробити на партнерській програмі?

Ми заплатимо вам за кожну послугу хостингу, оплачену покупцем, який увійшов на наш сайт і замовив послугу. З цього моменту послуга закріпляється за вами. Ми також заплатимо вам за кожне поновлення послуги – тобто можна сказати – доки клієнт платить за послугу, ви заробляєте.

Комісійні:

  • за реєстрацію послуги хостингу: 20% від вартості реєстрації
  • за продовження послуги хостингу: 5% від вартості продовження

Комісійні виплачуються після того як їх мінімальна сума досягне 25 євро.

Як це працює?

Клієнти ідентифікуються за унікальною URL-адресою, закріпленою за партнером. Тобто, для того щоб комісійні були нараховані, покупець повинен зробити покупки на нашому сайті, увійшовши на нього через спеціальну адресу партнера, яка повинна бути прив’язана до всіх банерів, розміщених на вашому сайті.

Звичайно, часто трапляється так, що клієнт входить на сайт, але нічого не купує відразу, тому що зараз він, наприклад, лише перевіряє пропозиції, а покупку зробить пізніше. У нас кожен клієнт ідентифікується за допомогою файлу cookiе, який надсилається на його комп’ютер у момент входу на наш сайт з банера, розміщеного на вашому сайті. Файл cookie діє протягом 180 днів.

Тому, якщо клієнт придбає послугу протягом шести місяців з моменту першого входу на наш сайт з вашого банера, вам, як партнеру, будуть нараховані комісійні.

Примітка: комісійні за продаж послуг спільного хостингу нараховуються автоматично. У випадку продажу інших послуг хостингу, таких як VPS або виділені сервери, зв'яжіться, будь ласка, з нами перед першою оплатою і повідомте дані партнера, оскільки послуги в цьому випадку не закріплюються за партнером автоматично.

Чи я повинен бути вашим клієнтом для того щоб взяти участь у партнерський програмі?

Ні. Вам не потрібно користуватися нашими послугами. Партнерська програма – це можливість заробляти, рекомендуючи наші послуги. Розцінюйте це, будь ласка, як бізнес-угоду. Безумовно, ми будемо раді, якщо ви придбаєте наші послуги, але це не є обов’язковою умовою.

З чого почати?

  • партнерська програма із створенням хостинг-акаунта

  1. Створіть хостинг-акаунт (оберіть будь-який пакет)
  2. У панелі клієнта, перейдіть на вкладку «Партнерська програма»
  3. Після підтвердження вами бажання участі у партнерській програмі, буде згенероване унікальне партнерське посилання – за всі покупки, зроблені після переходу за цим посиланням, вам будуть нараховані комісійні.

  • партнерська програма без створення хостинг-акаунта

  1. Натисніть на посилання, яке ви бачите нижче, та зареєструйтесь у партнерській програмі
  2. Якщо ви коли-небудь захочете скористатися послугами хостингу, ви зможете увійти на сайт, вказавши дані, вказані під час реєстрації

Зареєструйтесь у партнерській програмі

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.