Технічна база

Технічна база


Технічна база – під'єднання до мережі інтернет

Сервери Smarthost розташовані у нашому власному дата-центрі (ми не користуємось послугами колокації у орендованих дата-центрах). Як постачальник інтернет-послуг, ми під’єднані до мереж кількох незалежних польських магістральних операторів зв’язку. Лінії проходять кількома незалежними географічними маршрутами.
Потужний протокол маршрутизації BGP дозволяє динамічно та оптимально розподіляти інтернет-трафік і, у випадку виходу з ладу будь-якої з ліній зв’язку, автоматично перемикати трафік на робочі лінії...

Технічна база – живлення серверної

Серверна Smarthost.pl отримує живлення від незалежних електропідстанцій. З кожною підстанцією нас з’єднують незалежні лінії електропередач. Для забезпечення безперебійного електропостачання в нашій серверній встановлено пристрої автоматичного перемикання живлення.
Стабільність живлення забезпечується, зокрема, шляхом автоматичного перемикання з основного джерела живлення...

Технічна база – охолодження, кліматизація, рівень вологості

У серверній Smarthost дуже важливо підтримувати задану температуру, яка забезпечує безпеку даних та належну роботу серверів. Такі пристрої як сервери, маршрутизатори, комутатори, ДБЖ і акумулятори генерують надмірну кількість тепла і цю проблему необхідно вирішувати.
З метою забезпечення ідеальних умов роботи обладнання та безперебійного функціонування системи охолодження та осушення повітря ми встановили у приміщеннях серверної незалежну...

Технічна база – моніторинг, захист, контроль доступу

Серверна Smarthost оснащена розгалуженою системою сигналізації, яка, окрім стандартних датчиків руху, полум’я та диму, має також систему відеоспостереження, що дозволяє постійно контролювати ситуацію всередині приміщень. Приміщення охороняються спеціалізованим охоронним агентством. Доступ до серверної захищений від доступу сторонніх осіб, в тому числі, шляхом надання нашим працівникам індивідуальних кодів доступу.
Тому в нашій серверній персональні дані зберігаються та обробляються згідно з вимогами, що містяться у...

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.