Політика якості

Політика якості

Місія компанії – це підтримка підприємств у досягненні бізнес-цілей завдяки креативному мисленню та свідомому використанню сучасних інтернет-технологій.

Гарантією досягнення основної мети є постійний та всебічний розвиток комерційної пропозиції, забезпечення максимально високого рівня послуг та прагнення відповідати очікуванням клієнтів.


Персонал

Наша команда складається з людей, які мають досвід реалізації великих проектів та знають специфіку інтернет-індустрії. Наш потенціал постійно зростає завдяки готовності наших працівників розвиватись та здобувати нові знання.

Інтернет – це наша пристрасть, а поєднання роботи з пристрастю, безумовно, дає найкращі результати.

Ми вирізняємось на ринку найвищою якістю телекомунікаційних послуг.

Наші послуги базуються на багаторічному досвіді у сфері хостингу.

Власники та працівники Smarthost самовіддано працюють, докладаючи максимум зусиль для реалізації політики та цілей у сфері якості.


Технічні засоби

Інвестуючи у власний центр зберігання та обробки даних, ми можемо створити абсолютно незалежне та стабільне середовище для роботи серверів, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

Такі фактори як: резервування підключення до мережі Інтернет з використанням протоколу BGP, власні IP-адреси, підключення до електромережі через окремі підстанції, джерело безперебійного живлення, система пожежогасіння, засоби захисту інформації, використання сучасного обладнання провідних виробників, цілодобовий моніторинг мережі та серверів, дозволяють нам підтримувати максимально високу якість та надійність послуг.


Суспільство

Ми прагнемо бути компанією, яку клієнти сприймають як надійного партнера.

Ми прагнемо бути компанією, у якій комфортно працювати співробітникам та яка приносить користь клієнтам і суспільству.

Ми прагнемо поширювати та обмінюватися знаннями про новітні технології та рішення, а також брати участь у глобальному процесі розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.


Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.