Виділені VPS-сервери

Суть послуги оренди VPS-сервера (англ. Virtual Private Server) полягає у поділі машини, якою є сервер, на кілька менших – віртуальних. Кожен клієнт керує власним сервером, який являє собою повноцінну операційну систему, зокрема, з повним доступом до root-акаунта. Зовні VPS-сервер виглядає так само, як повноцінна фізична машина.

На такому сервері клієнт може встановлювати програмне забезпечення та довільно змінювати налаштування встановленої та налаштованої за замовчуванням операційної системи. Найчастіше ми встановлюємо систему Linux Debian (для самостійного управління через SSH) або CentOS (для встановлення панелі управління хостингом cPanel).

Управління VPS-серверами здебільшого здійснюється клієнтами за допомогою протоколу SSH або придбаної окремо панелі управління, наприклад, WHM/Cpanel.

VPS – це ідеальне рішення для тих, кому недостатньо стандартного хостингу, оскільки на обладнанні для спільного хостингу не завжди можна встановити необхідне програмне забезпечення. Віртуальний VPS-сервер клієнт може обрати у випадку, якщо йому потрібен повний доступ до сервера (включаючи в це root-акаунт, shell тощо), а виділений фізичний сервер не потрібен.

Наша пропозиція включає в себе як VPS-сервери з доступом до root-акаунта через SSH, так і VPS-сервери з панелями управління, наприклад, cPanel. Може бути встановлено кілька різних дистрибутивів операційної системи Linux – на вибір клієнта.

Ми гарантуємо високу якість роботи сервера. При цьому ви звільняєтесь від необхідності нести витрати на утримання власної технічної інфраструктури. Сервери – це надійні серверні машини провідних виробників з високими параметрами якості.

Всі наші сервери з лінійки VPS-SSD оснащені SSD-дисками (Solid State Disk), які характеризуються у кілька разів вищою продуктивністю, ніж традиційні HDD-диски.

Особливо варто відзначити в нашій пропозиції те, що ми використовуємо метод віртуалізації KVM – один з найстабільніших та найнадійніших методів віртуалізації, адже клієнт встановлює на сервері повну операційну систему, а не лише певну оболонку, як в інших, більш простих типах віртуалізації.

Послуга VPS-SSD-сервера включає в себе:

 • сервери:
  • процесори Intel Xeon,
  • SSD-диски,
  • апаратний RAID-масив,
 • цілодобовий моніторинг,
 • живлення серверних від кількох електропідстанцій,
 • аварійне джерело живлення (UPS),
 • порт FastEthernet 100 Мбіт/с,
 • лінії підключення до кількох незалежних інтернет-провайдерів.
 • серверну на території Європейського союзу,

Для забезпечення продуктивності та високої якості роботи, на одній фізичній машині ми запускаємо лише кілька VPS-серверів (в залежності від обраного клієнтом варіанту).

Крім того, в рамках надання послуги оренди виділеного сервера ми забезпечуємо:

 • розрахунки за генерований трафік на порту 100 Мбіт/с,
 • підтримку DNS-серверів для домену клієнта.

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.