Виділені VPS-сервери

Бізнес VPS сервери - рішення для вимогливих клієнтів

Бізнес VPS managed сервери - це комплексне рішення для бізнес-клієнтів, яких не влаштовує класичний віртуальний хостинг.

Послуга VPS (Virtual Private Server) полягає в тому, що машина, яка є сервером, ділиться на кілька менших - віртуальних. Кожен клієнт керує власним сервером, який є повноцінною операційною системою з, серед іншого, повним доступом до облікового запису root. Ззовні VPS-сервер виглядає так само, як і повноцінна фізична машина.

На такий сервер клієнт може встановлювати програмне забезпечення і вільно налаштовувати встановлену і налаштовану за замовчуванням операційну систему. Найчастіше ми встановлюємо Debian Linux (з метою самостійного керування через SSH) або CloudLinux/AlmaLinux (з метою встановлення панелі керування хостингом cPanel).

VPS серверами клієнти керують переважно за допомогою протоколу SSH або окремо придбаної панелі адміністрування, наприклад, WHM/Cpanel.

VPS-сервери Smartost - рішення для бізнесу

Managed сервери VPS - це комплексне рішення для бізнес-клієнтів, яких не влаштовує класичний віртуальний хостинг. Рішення забезпечує високу якість послуг у трьох аспектах: сервісному - серверами повністю опікуються адміністратори Smartost, технічному - сервери не перевантажені, акаунти клієнтів забезпечені гарантованими ресурсами (KVM віртуалізація), програмному - на серверах встановлена найкраща у світі система управління cPanel - зручна, стабільна, з величезними можливостями конфігурації.

Бізнес VPS сервери - повна конфігурація на основі найкращих практик та досвіду

Купуючи у нас бізнес VPS сервер, Клієнт отримує готове до використання, повністю налаштоване хостинг-середовище.

Ми не продаємо VPS-сервери, які клієнт повинен налаштувати самостійно - наші адміністратори встановлюють програмне забезпечення та налаштовують його відповідно до нашого багаторічного досвіду.

Зокрема, клієнт отримує:

 • налаштована панель керування сервером: cPanel
 • налаштований веб-сервер Apache (налаштований відповідно до правил, що діють на інших наших серверах, зокрема з модулями LiteSpeed, які прискорюють роботу веб-сайтів, створених за допомогою PHP)
 • налаштований поштовий сервер (налаштований відповідно до правил, що діють на інших наших серверах, зокрема з налаштованою антиспамовою політикою та базами даних RBL для захисту від спаму)
 • безкоштовне, автоматичне встановлення та оновлення SSL-сертифікатів для всіх доменів на сервері
 • підключення сервера до автоматизованого кластеру DNS-серверів (додавання нових доменів відбувається без участі людини - вони автоматично додаються до DNS-серверів)
 • налаштування моніторингу сервісів, включаючи їх автоматичний перезапуск у разі нестабільної роботи додатків

Всі ці елементи означають, що коли ви купуєте бізнес VPS сервер, ви купуєте виділену послугу (окрему, власну операційну систему) з обширними ресурсами з одного боку, і повністю підготовлену послугу з іншого, де вам не потрібно нічого налаштовувати, тому що вона вже готова - ніби це класична система хостингу.

Ми орієнтуємося на зручність наших клієнтів.

VPS сервери - відмінна продуктивність, коли клієнту потрібно більше, ніж класичний хостинг

VPS - ідеальне рішення для тих, кому недостатньо стандартного хостингу, оскільки необхідне програмне забезпечення не завжди можна встановити на машині віртуального хостингу. Віртуальний сервер VPS також можна використовувати, коли вам потрібен повний доступ до сервера (включаючи root-аккаунт, оболонку тощо) і вам не потрібен виділений фізичний сервер.

Наша пропозиція включає як VPS сервери з доступом до кореневого облікового запису через ssh, так і VPS сервери з панелями керування, такими як cPanel. В якості операційної системи може бути декілька різних дистрибутивів Linux - на вибір клієнта.

Ми надаємо високоякісну роботу серверів без витрат на утримання власної технічної інфраструктури. Наші сервери - це брендові, потужні серверні машини з високими якісними параметрами.

Швидкість і стабільність VPS - все на SSD

Усі наші сервери в лінійці VPS-SSD оснащені твердотільними накопичувачами, що в кілька разів перевищують продуктивність традиційних жорстких дисків. Твердотільні накопичувачі об'єднані в апаратний масив RAID-10, що забезпечує високу безпеку даних.

Гарантовані ресурси - віртуалізація KVM

Особливої уваги заслуговує метод віртуалізації KVM, який є одним з найбільш стабільних і надійних методів віртуалізації, оскільки клієнт встановлює на нього повну операційну систему, а не лише певну надбудову, як в інших, простіших типах віртуалізації.

Завдяки цьому типу віртуалізації ми пропонуємо клієнтам гарантовані ресурси оперативної та процесорної пам'яті.

Резервні копії VPS

Ми знаємо, що резервні копії важливі. Ми пропонуємо два варіанти резервного копіювання. Первинне резервне копіювання - це доступ до зовнішнього резервного масиву, який знаходиться в окремій кімнаті серверної, відмінній від серверів VPS - з міркувань безпеки це окрема кімната, з окремим доступом. Для вимогливих клієнтів ми пропонуємо додаткове резервне копіювання: це доступ до дискового масиву, який знаходиться в іншій будівлі - за кілька кілометрів від основної серверної.

Компоненти бізнес-рішення VPS

До складу бізнес-послуги VPS-SSD входить:

 • сервери:
  • Процесори Intel Xeon,
  • SSD,
  • Апаратний RAID масив,
 • захищена серверна кімната з кондиціонером,
 • цілодобове спостереження,
 • живлення серверної кімнати від декількох електропідстанцій,
 • джерело безперебійного живлення (ДБЖ),
 • Порт FastEthernet 100 Мбіт/с,
 • підключення від кількох незалежних постачальників,
 • Серверна кімната знаходиться в ЄС.
 • гарантовані параметри - ми запускаємо лише кілька VPS серверів на одній фізичній машині з міркувань продуктивності та забезпечення якості


Крім того, в рамках послуги оренди виділеного сервера ми надаємо послуги:

 • виставлення рахунків за трафік, згенерований на порту 100 Мбіт/с,
 • обслуговування DNS-серверів для домену клієнта.Пакети хостингу VPS

На жаль, переклад Креатора триває, тому пропонуємо Вам скористатися версією на англійській мові:

ЗАПУСТИТИ КРЕАТОР


Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.