Виділені сервери

Послуга оренди виділеного сервера була створена з урахуванням потреб найвибагливіших користувачів. Її суть полягає у наданні сервера у повне користування одному конкретному користувачеві.

Основною перевагою послуги є можливість індивідуального підбору апаратного та програмного забезпечення. Клієнт може встановлювати на сервері програмне забезпечення, а також довільно змінювати налаштування встановленої та налаштованої операційної системи.

Виділені сервери забезпечують клієнтам можливість самостійного адміністрування та повного управління сервером за допомогою протоколу SSH або придбаної панелі управління, наприклад, WHM/Cpanel. Ми також пропонуємо сервери з адмініструванням, яке здійснюють наші адміністратори.

Ми гарантуємо високу якість роботи сервера. При цьому ви звільняєтесь від необхідності нести витрати на утримання власної технічної інфраструктури.

Послуга оренди виділеного сервера включає в себе:

  • захищену серверну, оснащену системою кліматизації (а також засобами безпеки, що відповідають вимогам GDPR),
  • постійний, цілодобовий моніторинг,
  • живлення серверних від кількох електропідстанцій,
  • джерело аварійного живлення,
  • порт GigabitEthernet,
  • велика кількість незалежних ліній підключення до мережі інтернет.

Запит пропозиції послуги оренди виділеного сервера

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.