Відгуки клієнтів

Med. Naturalna Czesław Karkowski

Чеслав Карковські, Власник

www.czeslawkarkowski.com

2021.09.23

Я користувався послугами багатьох хостингових компаній, навіть іноземних, але тільки компанією Smarthost я дуже задоволений. Мої сайти блискавично завантажуються і стають більш помітними у пошукових системах. Перенесення сайтів з іноземного хостингу було дуже швидким і безпроблемним, а також безкоштовним. Крім того, величезною перевагою хостингової компанії Smarthost є ідеальний і дуже оперативний онлайн-зв'язок з консультантами, які детально пояснюють технічні питання та допомагають у їх вирішенні. На завершення хочу сказати, що я дуже рекомендую хостингову компанію Smarthost.pl всім, хто шукає професійний хостинг.
Що мене найбільше подобається в Smarthost ̶ це обслуговування клієнтів. На електронні листи вони відповідають швидко і конкретно. По телефону дійсно намагаються допомогти у вирішенні проблеми (і успішно!). І їх не дивують навіть найдурніші питання божевільних блондинок ̶ абсолютний професіоналізм. Для мене вони 11/10.

Уршула Тваровська

Уршула Тваровська, -

www.hobbysoutache.com

2021.09.23

Адріан Криштофорські

Адріан Криштофорські, -

a-kke.de

2021.09.23

Smarthost мені порадив приятель. Я дещо сумнівався, тому колись він уже порадив мені іншу хостингову компанію, яка виявилася «лайном», але вирішив спробувати. Після перенесення мого магазину на Prestashop на сервер Smarthost магазин отримав нове життя. Light speed робить свою роботу, все працює набагато швидше, ніж на Apache \\РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!!! хостинг просто літає:)
Ми вже досить довго користуємось послугами Smarthost, розміщуючи на ньому частину своїх сайтів. Ми дуже задоволені сервісом, який відрізняється ефективною підтримкою клієнтів, високою швидкістю і продуктивністю сервера та можливістю користування cPanel. На увагу заслуговує дуже конкурентний прайс-лист. Ми плануємо продовжувати користуватись серверами на Smarthost і рекомендуємо співпрацю з цією компанією.

Станіслав Дуда

Станіслав Дуда, -

finelf.com

2021.09.23

PHU DEAL

Пьотр Франєчек, 10 / 5000 Translation results Власник

fivestarsbb.com

2021.09.23

Я перейшов з AZ. На жаль, ціни там росли як божевільні. Вони не відповідали тому, що я там мав. Я перейшов до Smarthost за порадою свого племінника. З самого початку мені дуже сподобалась прозорість сайтів та створення нових доменів і т. д. Допомога мені була потрібна з самого початку, тому що я не дуже розбираюсь у цих програмах. Я також консультувався онлайн 8:00-24:00. Щиро кажучи, це дійсно крута команда, яка знає, що робить. У моєму випадку допомога була величезною. Дуже дякую і безумовно рекомендую майбутнім користувачам.
За послуги, які надає «SmartHost.pl» я ставлю найвищий бал з максимально можливих. Для нас, крім рішень та послуг, які вони пропонують, дуже велике значення має підтримка, на яку ми можемо розраховувати в будь-який час. Я настійно рекомендую компанію, як приватним особам, які шукають хороший хостинг, так і компаніям.

Graffstudio

Ярослав Жеглень, Креативний директор

graffstudio.com

2021.09.23

Катажина

Катажина, Власник компанії

floralflames.co.uk

2021.09.23

Я потрапила до Smarthost за рекомендацією і жодної секунди не пошкодувала про своє рішення перейти до цієї компанії. Як людина, яка абсолютно не розуміється на «цих комп’ютерних справах», я завжди відчуваю підтримку і якщо, через відсутність навичок, у мене виникає технічна проблема, Smarthost вирішує її швидко і в приємній атмосфері. Щиро рекомендую.
До Smarthost я потрапила за рекомендацією людини, яка протягом багатьох років має там кілька доменів, що, на мою думку, було найбільш переконливим фактом. У липні я перенесла туди свій домен і купила хостинг, а потім ... я застрягла! Я поняття не мала, що з цим робити, чому у мене немає SSL-сертифіката, де знаходиться один ключовий файл ... На щастя, хлопці з чату завжди відповідали на мої запитання швидко, ввічливо і компетентно, і врешті-решт я маю робочий сайт та підключений сертифікат! Рекомендую їх від щирого серця!

Home Forest

Агнєшка Чубак, Генеральний директор

homeforestgranada.com

2021.09.23

Мірек

Мірек, -

www.art2d.eu/

2021.09.23

Я з задоволенням співпрацюю компанією Smarthost з 2018 року і це, безумовно, є приводом для невеликої ретроспективи. Я користуюсь послугами хостингу та маю власний домен, зареєстрований у цій компанії. Оскільки актуальні пропозиції, характеристики та параметри описані на головній сторінці >>smarthost.pl<<, я не буду детально описувати послуги:). Однак я вирішив написати про те, що вплинуло на мій вибір. Це наступні переваги: швидкість і стабільність роботи сервера (систематична модернізація обладнання), приваблива ціна, додаткові та безкоштовні послуги (SSL-сертифікати), гнучкість пропозиції, яка може бути підібрана під ваші потреби та професійна технічна підтримка. На завершення можу сказати, що ця хостингова компанія – це те, що шукає кожен, а словами «чесність» та «надійність» можна описати те, як вона працює. Однозначно рекомендую.
Я займаюсь розробкою сайтів, електронною комерцією та інтернет-маркетингом більше п'ятнадцяти років ̶ хороший хостинг для мене і моїх клієнтів має величезне значення. Після невдалого досвіду роботи з різними хостинговими компаніями мені порекомендували компанію Smarthost, від якої я просто в захваті. Ціна, безумовно, варта якості, яку ви тут отримуєте. Smarthost відповідає всім моїм вимогам і стандартам роботи. На тлі конкурентів Smarthost вирізняється можливістю швидкого зв'язку через віконце чату в нижньому правому куті, де я завжди можу швидко отримати професійну допомогу. На сьогоднішній день 90% моїх клієнтів, за моєю порадою, користується послугами Smarthost, завдяки чому уже багато років я не маю жодних проблем із серверами.

Міхал Яблонські

Міхал Яблонські, Власник

growyourbusiness.solutions

2021.09.23

Indexmedica sp. z o.o.

Ядвіга Шимечко, Менеджер

www.indexmedica.com/

2021.09.23

Ми користуємось послугами компанії Smarthost.pl уже багато років. Ми бачимо, як змінюється інтернет і наскільки важливим є безвідмовний, безпечний та швидкий хостинг. Швидкість завантаження сайту також має вирішальне значення для просування в Google ̶ тому ми щиро рекомендуємо послуги Smarthost.
Абсолютний професіоналізм, чудовий контакт, швидко вирішують навіть найскладніші проблеми! Рекомендую.

Пьотр Бізюк

Пьотр Бізюк, Шефредактор

isokolka.eu

2021.09.23

SEE-ME

Сильвестер Півко, власник

bizuuu.com

2021.09.23

Послуга працює бездоганно. Для нас, як компанії, що займається продажем послуг Smarthost, важливо проводити на платформі якомога менше часу, кожна додаткова хвилина, година...день означає для нас втрату грошей. Ми працюємо лише з компаніями, які не вважають нас бета-тестерами ̶ лише з тими, хто серйозно ставиться до послуг, які надає. Ми також познайомилися з власником компанії і уже у той момент переконались у тому, що варто хоча б спробувати. Ми не були розчаровані. Ми надаємо послуги www/ecommerce уже більше десяти років і на сьогоднішній день ми зустріли всього кілька компаній, які серйозно ставляться до послуг хостингу. Не купуйте «кота в мішку». Рекомендую!
До Smarthost.pl ми перейшли з платформи Microsoft Azure. Я в захваті від того, що компанія Smarthost.pl прийняла наш невеликий проект з відкритими обіймами та запропонувала дуже професійну технічну і апаратну підтримку. Я можу щиро рекомендувати компанію Smarthost.pl ̶ професійне обслуговування, всі питання можна вирішити дуже швидко, це одна з небагатьох компаній, яка поважає клієнта, а не сприймає його в стилі «купив собі, то нехай має» або «бізнес є бізнес». Я намагаюся рекомендувати компанію Smarthos.pl кожному, хто хоче створити власний сайт.

Даніель Бужмінський

Даніель Бужмінський, Головний адміністратор / творець проекту

hectorwilde.com

2021.09.23

Бернард Фруга

Бернард Фруга, Тренер з менеджменту

www.fruga.net

2021.09.23

Завдяки вашому хостингу я почуваюсь абсолютно спокійно. Все працює як швейцарський годинник. Якщо ж зрідка щось іде не так (навіть «швейцарець» іноді ламається), я негайно отримую допомогу. Величезний плюс я ставлю за систему боротьби з експлойтами та дякую особисто президенту компанії Войцеху, який постійно тримає руку на пульсі!

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.