Ставка ПДВ у рахунках-фактурах

Ставка ПДВ у рахунках-фактурах

Ставка ПДВ залежить від того, ким ви є – фізичною чи юридичною особою, проживаєте ви на території Європейського союзу чи за межами ЄС.

ПДВ для фізичних осіб:

* Клієнти, які проживають на території Європейського союзу отримають рахунок-фактуру за послуги хостингу, у яких вказана ставка ПДВ, що діє в країні проживання, наприклад, громадянин Німеччини отримає рахунок-фактуру зі ставкою 19%, громадянин Австрії отримає рахунок-фактуру зі ставкою 20 % і т.д.

* Клієнти, які проживають за межами Європейського Союзу отримають рахунок-фактуру зі ставкою ПДВ 0%. Ціна нетто пакета хостингу буде дорівнювати ціні брутто.

ПДВ для компаній:

* Компанії, розташовані на території Європейського союзу зареєстровані у ЄС як платники ПДВ ЄС, отримають рахунок-фактуру з нульовою ставкою ПДВ. Це називається транзакцією всередині Євросоюзу. Такі підприємства зобов’язані нарахувати ПДВ у своїй країні згідно з Директивою Ради 2006/112/ЄС про спільну систему податку на додану вартість.

* Компанії, розташовані на території Європейського союзу які НЕ зареєстровані як платники ПДВ ЄС, отримають рахунок-фактуру, у якій вказана ставка ПДВ, що діє у країні їх реєстрації, а фізичні особи, наприклад, фізична особа-підприємець з Німеччини, яка не є платником ПДВ-ЄС, отримає рахунок-фактуру, у якій вказана ставка ПДВ 19 %, фізична особа-підприємець з Австрії, яка не є платником ПДВ-ЄС, отримає рахунок-фактуру зі ставкою 20 % і т.д.

* Компанії, що знаходяться за межами Європейського союзу
отримають рахунок-фактуру з нульовою ставкою ПДВ.

Розмір ставки ПДВ визначається на підставі даних, вказаних вами у формі, тому заповнюйте, будь ласка, форму замовлення правильно.

Відповідна ставка визначається автоматично.


Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.