реселерський хостинг res-200-400

res-200-400

­199
,00 €
без ПДВ, щомісячно
 • Кількість акаунтів клієнтів: 200
 • Ємність: 400 ГБ
 • Трафік: без обмежень
 • Домени: без обмежень
 • Сервери на території ЄС
 • Панель управління: Панель керування хостингом cPanel
 • Повна ізольованість акаунтів
 • Власний логотип у панелі
 • Система захисту від експлойтів
 • Безкоштовний SSL-сертифікат
 • SSD-диски
 • Виділена IP-адреса

Полуга реселерського хостингу полягає у наданні реселером доступу до ресурсів сервера, які він може самостійно розділяти і перепродавати своїм клієнтам.

Доступ полягає у наданні в розпорядження:

– системи управління сервером (WHM) – можливість налаштування параметрів власних хостинг-пакетів (об’єм, трансфер, домени, акаунти електронної пошти, бази даних тощо);

– панелі управління хостингом (cPanel) – кожен клієнт реселера отримує власну панель (яка може мати власні налаштування реселера, наприклад, логотип або кольори).

Основні характеристики хостинг-пакета для реселерів:

– кількість акаунтів клієнтів (ізольовані один від одного cPanel-акаунти)

– об’єм (враховується реально використаний об’єм, а не виділений в пакетах клієнтів)

Кількість акаунтів клієнтів 200
Ємність 400 ГБ
Трафік без обмежень
Домени без обмежень
Сервери на території ЄС
Панель управління: Панель керування хостингом cPanel
Повна ізольованість акаунтів
Власний логотип у панелі
Бази даних MySQL без обмежень
Бази даних PostgreSQL без обмежень
Акаунти електронної пошти без обмежень
Багато версій PHP: 7.2, 7.3 , 7.4, 8.0
Самостійна зміна версії PHP
Система захисту від експлойтів
Безкоштовний SSL-сертифікат
Річна гарантія угна посли
Визначення параметрів власних пакетів
Кожен акаунт має незалежні ліміти
SSD-диски
Виділена IP-адреса
Система CloudLinux
Доступ до утиліти cron
Веб-диск
Редактор DNS-зон
Власні сторінки помилок
Технічна підтримка
Ціна за місяць без ПДВ:
199
,00 €
Річна ціна.
Наші ціни фіксовані, в кожному наступному періоді вартість продовження пакета незмінна.
Основні характеристики пакета

Акаунти клієнтів повністю ізольовані один від одного. Реселерський акаунт дозволяє створити для кожного клієнта реселера окремий cPanel-акаунт. Кожен акаунт повністю ізольований від решти акаунтів. Акаунти створюються з дотриманням найвищих стандартів безпеки.
 
Брендинг: власний логотип на панелі. Реселерський хостинг пропонується в моделі «немарочного». Це означає, що в панелі клієнта реселера не має жодних ознак нашого хостингу. Кожен реселер може завантажити власну графіку – завдяки цьому клієнти будуть бачити у своїх панелях управління cPanel логотип реселера.
 
Вся інформація на SSD-дисках. Швидкість та стабільність послуг має велике значення. Тому ми не використовуємо жодних інших носіїв даних, крім SSD-дисків. ВСІ дані клієнтів зберігаються на швидкісних SSD-дисках.
 
Великий об’єм. Кожен з наших клієнтів-реселерів може самостійно обирати пакети в залежності від того, що його більше цікавить – можливість створення великої кількості окремих сPanel-акаунтів, чи великий об’єм акаунтів. Незалежно від вибору, ми завжди враховуємо фактично зайняте місце на диску, а не заявлене у пакетах клієнтів реселера.
 
Незалежні ліміти для кожного акаунта. У реселерських акаунтах велике значення має те, як задаються параметри у акаунтах. Ми не розподіляємо ресурси на рівні «реселера» (наприклад, 20% ресурсів процесора тощо). У нас параметри задаються на рівні окремих акаунтів, які створює реселер.
 
Ідеальна технічна підтримка. Реселерам іноді також потрібні поради з технічних питань – ми завжди готові допомогти. Основний спосіб зв’язку – це онлайн-чат: ми відповідаємо протягом кількох секунд. Консультації надають досвідчені адміністратори, які можуть відповісти навіть на найскладніші технічні запитання. Також нам можна задзвонити або надіслати лист електронною поштою.
 
Сервери на території Європейського союзу. Усі наші сервери розташовані у нашій власній серверній, яка знаходиться на території Європейського союзу. Серверна з'єднана кількома волоконно-оптичними лініями зв’язку з провідними інтернет-провайдерами і точками обміну трафіком у Європі та світі.
 
Автоматичне та безкоштовне резервне копіювання для всіх акаунтів. Управління реселерським акаунтом та всіма акаунтами, створеними реселером, здійснюється нашими адміністраторами. Щоденно (вночі) автоматично здійснюється повне резервне копіювання всіх акаунтів. Кожен із клієнтів реселера має можливість самостійно відновити із резервних копій будь-які файли або папки за будь-який з останніх 7 днів. Можливість самостійного відновлення копій – це зручна і безкоштовна опція.
 
Система захисту від експлойтів. Усі хостинг-акаунти, в тому числі акаунти клієнтів реселерів, захищені унікальною системою захисту від експлойтів. Кожен завантажуваний на сервер файл поточно перевіряється на наявність шкідливого вмісту. База даних експлойтів містить кілька тисяч записів. У випадку виявлення шкідливого коду, завантажуваний файл блокується, а адміністратор отримує відповідне повідомлення. У випадку реселерських акаунтів повідомлення надсилається реселеру, який передає цю інформацію своєму клієнту.
 
Схожий на виділений сервер. Реселерський хостинг часто порівнюють із виділеним хостингом. Власне кажучи, реселерський хостинг має більшість характеристик класичного виділеного сервера, який купується у випадку класичного хостингу. Однак, купуючи реселерський хостинг, ви отримуєте повністю налаштований сервер. Вам не потрібно оплачувати послуги адміністратора, не потрібно купувати, налаштовувати та оновлювати панель управління (cPanel), перейматися проблемами, пов’язаними з резервним копіюванням або придбанням додаткового програмного забезпечення (ми надаємо реселеру, в тому числі, автоінсталятор більше 400 веб-додатків). Крім того, реселерський хостинг дешевший, ніж виділений хостинг.

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.