Порівняння видів хостингу Smarthost.net.ua

Smarthost.net.ua пропонує різні види хостинг-пакетів. У нас є дві лінії пакетів, які відповідають потребам більшості наших клієнтів:

  • пакети Premium-ssd: класичний високопродуктивний пакет, який повністю базується на SSD-дисках,
  • пакети Premium-ls: хостинг, що повністю базується на NVMe SSD-дисках, у рамках якого використовується комерційний та дуже продуктивний веб-сервер LiteSpeed. Кожен пакет має доступ до власної системи Redis.пакети Premium-ssd:найпопулярніший

Це найпопулярніший вид хостингу, який повністю базується на SSD-дисках. Хостинг відрізняється високими параметрами продуктивності: 1 ГБ оперативної пам’яті, 1 повноцінне ядро процесора. Об’єм SSD-дисків – від 5 ГБ до 500 ГБ.

хостинг Premium-lsнайшвидший

Хостинг повністю базується на комерційному сервері LiteSpeed, який значно збільшує швидкість роботи сайтів. Він повністю базується на NVMe SSD-дисках зі швидкістю читання до 3500 МБ/с. Кожному клієнту надається у розпорядження власна система REDIS та багато інших надбудов, таких як TLS 1.3, QUIC, LScache. Об’єм – від 5 до 50 ГБ.

Таблиця порівняння видів хостингів Smarthost.net.ua
Вид хостингу класичний хостинг
у конкурентів
хостинг
premium-ssd
хостинг
Litespeed
пропонований об’єм 1-200 ГБ 5-250 ГБ 10-50 ГБ
вид дисків переважно SAS повністю SSD повністю SSD
Веб-сервер
Оперативна пам'ять 256-521 МБ 1 ГБ 1 ГБ
Ресурси процесора інформація відсутня 1 повноцінне ядро 1 повноцінне ядро
Розташування серверів: часто в серверних на території Німеччини, Франції або США Польща Польща
Панель управління дешевша DirectAdmin cPanel – панель управління найвищого світового класу
cPanel – панель управління найвищого світового класу
Стабільність ціни Акційна ціна протягом першого року, ціна на наступні роки значно вища. Незмінні ціни протягом першого та наступних розрахункових періодів Незмінні ціни протягом першого та наступних розрахункових періодівh

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.