Новини

29.03.2021 , WB

КОМПАНІЯ SMARTHOST SP. Z O.O. ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТ "ЛІДЕР РИНКОВИХ МОЖЛ ...

Компанія Smarthost Sp. z o.o. брала участь у міжнародному дослідницькому проекті «Підхід, що ґрунтується на можливостях управління інноваціями в компаніях сектора МСП», реалізованому співробітниками факуль ...

Читати далі
28.12.2020 , WB

PHP 8 на наших серверах

Сьогодні, через кілька годин після того, як постачальник програмного забезпечення CloudLinux випустив стабільну версію PHP 8, її було встановлено ​​на більшості наших серверів. Версію PHP можна встановити ...

Читати далі
18.06.2020 , Michał

Нова сторінка з технічними повідомленнями

Сьогодні ми представляємо вам нову сторінку нашого сайту із технічними повідомленнями та актуальним звітом про доступність серверів.

Читати далі
13.03.2020 , WB

Обмеження у роботі офісу під час пандемії коронавірусу з 16 березня 20 ...

Інформуємо вас про те, що з наступного понеділка, 16 березня 2020 року, ми вводимо обмеження у роботі офісу. Співробітники працюватимуть віддалено.

Читати далі
09.02.2020 , DW

Smarthost є сертифікованим партнером компанії cPanel

Сьогодні, після проходження відповідних сертифікаційних іспитів, компанія Smarthost Sp. z o.o. отримала статус "Сертифікований партнер cPanel".

Читати далі
08.11.2019 , WB

Ми спонсоруємо польську конференцію WordCamp 2019

Ми є офіційним спонсором польської конференції WordCamp, яка відбудеться 22-24 листопада у Лодзі. Як і в минулі роки, на WordCamp буде встановлений наш стенд. Крім того, ми роздамо учасникам велику кількіс ...

Читати далі
25.10.2019 , WB

Післядипломні курси з інтернет-маркетингу

Ми є співорганізатором післядипломних курсів «Інтернет-маркетинг» у Верхньосілезькій вищій торговій школі у м. Катовіце. Цієї неділі (27.10.2019 р.) вебінар для студентів проведе Давід з нашої команди.

Читати далі

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.