Новини

12.05.2023

Smarthost - спонсор WordCamp Gliwice 2023

Ми підтримуємо спільноту WordPress протягом багатьох років - і цього року ми також є золотим спонсором найбільшої польської зустрічі спільноти WordPress - WordCamp Gliwice 2023, що відбудеться 12-14 травня 2023 року.

25.04.2023 , WB

Нові аплінки в дата-центрі Smartost: Orange

Ми завершили тестування та впровадили нові оптоволоконні з'єднання від оператора Orange. Наразі, використовуючи цього оператора, ми отримали подальші підключення до європейських та світових операторів та є ...

Читати далі
17.04.2023

Підтримуємо 24/7.

Smarthost.net.ua пропонує професійну підтримку клієнтів 24/7. Наша команда технічної підтримки завжди готова допомогти вам вирішити будь-яку проблему. Якщо вам потрібна допомога з налаштуванням поштової ск ...

Читати далі
31.10.2022

WordUP Trojmiasto - платиновий спонсор

Ми підтримуємо спільноту WordPress вже багато років! Ми раді повідомити, що ми стали платиновим спонсором WordUP Trójmiasto! 8 жовтня ви можете зустріти нас наживо в Гдині.

01.07.2022 , WB

Ми з вами - підтримка України

Як польська компанія, ми докладаємо всіх зусиль, щоб підтримувати дії України у захисті країни від жорстокої російської агресії. Багато наших співробітників приймають жінок і дітей – біженців з охоплених війною районів України. Також ми працевлаштували молодого хлопця з Харкова, який приїхав до нашого міста як біженець з війни. Хай живе Україна.

07.06.2022

Wordcamp 2022 у Варшаві – Золотий спонсор

Ми підтримуємо спільноту WordPress протягом багатьох років – також цього року ми є золотим спонсором найбільшої польської зустрічі спільноти WordPress – WordCamp Warsaw 2022 11-12 червня 2022 року.

25.02.2022

WordCamp Прага - золотий спонсор

Завтра відбудеться WordCamp Prague 2022. Smarthost є його офіційним золотим спонсором. Будь ласка, відвідайте наш віртуальний стенд під час конференції: https://prague.wordcamp.org/2022/

29.03.2021 , WB

КОМПАНІЯ SMARTHOST SP. Z O.O. ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТ "ЛІДЕР РИНКОВИХ МОЖЛ ...

Компанія Smarthost Sp. z o.o. брала участь у міжнародному дослідницькому проекті «Підхід, що ґрунтується на можливостях управління інноваціями в компаніях сектора МСП», реалізованому співробітниками факуль ...

Читати далі
28.12.2020 , WB

PHP 8 на наших серверах

Сьогодні, через кілька годин після того, як постачальник програмного забезпечення CloudLinux випустив стабільну версію PHP 8, її було встановлено ​​на більшості наших серверів. Версію PHP можна встановити ...

Читати далі
18.06.2020 , Michał

Нова сторінка з технічними повідомленнями

Сьогодні ми представляємо вам нову сторінку нашого сайту із технічними повідомленнями та актуальним звітом про доступність серверів.

Читати далі
1 2

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.