КОМПАНІЯ SMARTHOST SP. Z O.O. ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТ "ЛІДЕР РИНКОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ 2021"

Компанія Smarthost Sp. z o.o. брала участь у міжнародному дослідницькому проекті «Підхід, що ґрунтується на можливостях управління інноваціями в компаніях сектора МСП», реалізованому співробітниками факультету управління та інженерії виробництва Лодзинської політехніки, Коледжу підприємництва та права (Чеська Республіка) та факультету управління Лодзинського університету.

Участь підтверджено офіційним сертифікатом «Лідер ринкових можливостей 2021».

Інформацію про нашу компанію також розміщено на офіційному сайті проекту: https://www.opportunity.bizresearch.pl/index.php/survey-research/

Хостинг WordPress

Швидкість та продуктивність: SSD-диски, http/2, багато способів кешування, безкоштовне перенесення даних, безкоштовні SSL-сертифікати.

Хостинг Joomla

Швидкість і продуктивність: висока продуктивність операцій вводу/виводу, великий об’єм оперативної пам'яті, SSD-диски, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати, технічна підтримка.

Хостинг Presta

Безпека та продуктивність: повна ізольованість, технологія захисту від експлойтів, SSD-диск, http/2, безкоштовні SSL-сертифікати.

Виділені сервери

Якщо вам потрібна висока обчислювальна потужність, ви можете обрати один із наших виділених серверів у нашій власній серверній, розташованій на території Європи.

VPS-сервери

Якщо вам потрібно змінити налаштування операційної системи на нашій хостинг-платформі, обирайте власний VPS-сервер з панеллю управління cPanel і root-доступом.

Реєстрація доменів

На Smarthost.net.ua, ви можете зареєструвати кілька сотень видів доменів з усього світу. Наші ціни доступні кожному.